Vůně nedělního oběda se v poledne linula i z kuchyně chráněného bydlení. Chlapi si zahráli vlastní pořad Pod pokličkou a byla to perfektní podívaná. Hlavní role se ujal šéfkuchař Mirek, který za pomoci svých kolegů hodovníků připravil lahodné masové menu i se salátem. Všichni si pochutnali a nabytí novými zkušenostmi si užívali společnou neděli.