JITRO Olomouc, o.p.s.
Drobečková navigace

Úvod > Projekty > Lepší JITRO pro všechny I

Lepší JITRO pro všechny I

 

Projekt.jpg

Od 1. 8. 2016 realizujeme v našem zařízení projekt

"Lepší JITRO pro všechny"

schválený v rámci výzvy č. 23/2015 Operačního programu Zaměstnanost.

Celkový rozpočet projektu činí 1 631 593,75 Kč a je financován z 85% z Evropského sociálního fondu a z 15% ze státního rozpočtu ČR.

Realizace projektu je plánována na 24 měsíců. Datum ukončení projektu je 31. 7. 2018.

Hlavním cílem projektu je vytvoření systému procesů zaměřených na plnění standardů kvality sociálních služeb a rozvoj kvality poskytování služeb klientům prostřednictvím poradenství a odborného vzdělávání zaměstnanců.

Výstupem projektu je zpracování metodické příručky "Jakým způsobem postupovat při zkvalitňování procesů pro zlepšení poskytování sociálních služeb klientům", která bude využitelná pro další organizace podobného typu v oblasti zlepšování vnitřních procesů a poskytovaných služeb.

 Přínosem projektu je nastavení procesních postupů v organizaci tak, aby naplňovaly standardy kvality. Realizace projektu přispěje rovněž k rozvoji pracovních kompetencí zaměstnanců, což se příznivě odrazí v práci s klienty.

Do projektu budou zapojeni pracovníci v sociálních službách a sociální pracovníci.

 

Metodická příručka - výstup projektu Lepší JITRO pro všechny - Jakým způsobem postupovat při zkvalitňování procesů pro zlepšení poskytovaných sociálních služeb

Metodická příručka .docx

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Kontakt

JITRO Olomouc, o.p.s.
Mozartova 43
Olomouc 779 00
www.jitro-olomouc.cz
jitro-olomouc@seznam.cz

IČ: 293 93 647
Bankovní spojení:
KB Olomouc 39834811/0100

Kontakty